Firma Vans, choć niezwykle popularna za granicą, w Polsce stała się rozpoznawalna dopiero kilka lat temu. Z początku kojarzona ona była jedynie z osobami, które aktywnie jeżdżą na deskorolkach. Nic dziwnego, w końcu to z myślą o nich pierwotnie powstała ta marka. Vansy zyskały jednak bardzo szybko szersze grono odbiorców, a co za tym idzie, stały się obuwiem na tyle uniwersalnym, aby być noszonym nawet przez osoby, które nie mają nic wspólnego z deskorolkami, czy typowym stylem street-wear.

 

Jaki model obuwia Vans warto wybrać?

 

Z całą pewnością najpopularniejszym modelem, jaki do tej pory pojawił się na rynku, na pewno jest Vans Old Skool, od którego zaczęła się cała popularność tejże marki.

Vans Old Skool to modele proste i bardzo klasyczne, które pasują do każdego stylu i odnajdują się w każdej stylizacji. To dlatego pasują one idealnie, zarówno do spódniczek, lekkich sukienek, jak i do jeansowych shortów.

Tego typu obuwie to też idealny wybór na wakacje. Głównie dlatego, że wykonane są one na grubej, gumowej podeszwie, która nie zużywa się tak szybko, jak jej cieńsze wersje, a także amortyzuje stopę i zapewnia miękkość chodzenia.

Vans to doskonały wybór dla wszystkich osób, które szukają klasycznego, sportowego obuwia, które będzie, zarówno wygodne, jak i pasować będzie do każdej stylizacji.

Warto wybrać ten najbardziej klasyczny model, czyli czarny z białym znaczkiem logo Vansa.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>