skarpety trekkingowe

Wybierając nowe skarpety trekkingowe najrozsądniej kierować się rozmiarówką, która podana jest przez danego producenta. Większość skarpetek produkowana jest w przedziałach co 3 numery, dzięki czemu bez żadnych większych problemów będzie można je perfekcyjnie dopasować do stopy.

skarpety trekkingoweRozmiar skarpet ma znaczenie

Osoby, które znajdują się „na granicy” rozmiarówki, powinny postawić na mniejszy rozmiar. Dodatkowy luz i rolowanie się skarpetek jest bardzo dużym problemem. Warto także zastanowić się nad tym, ile skarpetek będzie zakładanych na stopę. Jeżeli będą zakładane nowe skarpetki trekkingowe na drugie skarpetki, to warto postawić na większy rozmiar.

Wysokiej jakości skarpety trekkingowe

W pierwszej kolejności warto rozglądać się za wysokiej jakości skarpetami trekkingowymi, które nawet po wielu praniach zachowają swój pierwotny rozmiar. Pamiętać należy jednak o tym, aby podczas prania w pralce automatycznie nie przesadzać z temperaturą wody. Warto wspomnieć także o tym, że większość producentów na opakowaniu podaje nie tylko rozmiar skarpet, ale również ich właściwości termiczne i amortyzacyjne, dzięki czemu będzie można wybrać odpowiednie modele do konkretnych zastosowań. Wybór skarpet trekkingowych jest naprawdę bardzo duży, dlatego też warto wypróbować przynajmniej kilka najpopularniejszych produktów, dzięki czemu będzie można wybrać te najlepsze. Każda stopa jest inna i nie można wskazać najlepszych skarpet trekkingowych dla każdego człowieka.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>