W modzie hip-hopowej goszczą już od wielu lat, a mimo tego wciąż nie tracą swojej pierwotnej popularności. Sneakersy należą do jednych z najczęściej wybieranych odmian obuwia – warto na nie postawić także w nadchodzących sezonach. Rok 2018 zdecydowanie należy do mody sportowej.

Powrót oryginalnych kolorów

W latach 70 najmodniejsze były buty bardzo kolorowe – intensywnie czerwone, mocno żółte czy wykorzystujące połączenia różnorodnych i kontrastujących ze sobą odcieni. Ten trend powraca na salony! Najmodniejsze buty wyróżniają się z tłumu i nie dają się nie zauważyć. Są mocne, odważne i bardzo intensywne. Idealny wybór dla osób, które nie boją się oryginalności.

Dziewczęce pastele

Mimo iż sneakersy przeważnie łączone są ze stylizacjami typowo sportowymi, równie dobrze mogą się prezentować w strojach dziewczęcych, lekkich i zwiewnych. Świetnie zgrają się z nimi buty w pastelowych odcieniach – jasnoróżowe, swoimi odcieniami kojarzące się z delikatnością i skromnością. Połączone ze spódnicą czy sukienką stworzą kobiecą stylizację, którą z przyjemnością założy na siebie każda miłośniczka mody.

Nietypowe rozmiary

Propozycje producentów obuwia w tym roku zaskakują swoimi rozmiarami. Buty sportowe nie są już idealnie dopasowane do kształtu stóp – bywają od nich kilkukrotnie większe, kojarząc się z wyrobami leczniczymi, ortopedycznymi. Masywne sneakersy to prawdziwy hit, w któym zakochali się już wszyscy!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>